17.kolo - Domácí remíza s Vev. Bítýškou

20.04.2015 10:20

STŘELICE - VEVERSKÁ BÍTÝŠKA                      0 : 0

Branky:   -

Sestava:  Rýzner Z. - Machát O. (75 min. Buček), Herzán, Sláma, Kotala - Hanuš, Machát J., Rýzner M., Vaculík T. - Valouch (82 min. Machálek), Kroupa

Do hry nezasáhli:  Náhlík, Vaculík R., Machát A., Zuska

K dalšímu utkání v jarních odvetách jsme na svém hřišti přivítali mužstvo ze středu tabulky Vev. Bítýšku.

Postavení v tabulce nám velelo jít do utkání s plným nasazení a to se podařilo. Hostující mužstvo jsme za celý zápas nepustili do hry a jedinou vážnější příležitost si soupeř vypracoval na konci první půle, kdy se pěkným zákrokem blýsknul Rýzner Zdeněk a nebezpečnou střelu dokázal vytěsnit na roh. Naše mužstvo se k první vážnější šanci dostalo v 10 min., ale Vaculík Tomáš a následně i Hanuš nedokázali ležícího brankáře hostí překonat. A kdy se neujala žádná další naše nadějná akce, šlo se do kabin za nerozhodného stavu.

Druhá půle přinesla podstatě hru na jednu branku. Hostující tým jsme sevřeli na jejich vlastní polovině a bylo jen otázkou času, kdy se nám odpor podaří zlomit a vstřelíme vítěznou branku. Bohužel prokletí ve střílení branek se nás zatím drží i v jarní části sezóny a jinak tomu nebylo i v tomhle utkání. Ve druhé půli jsme si vypracovali minimálně pět velkých brankových příležitostí, ale buď to míč skončil na brankové konstrukci nebo jsme nastřelili ne příliš jistého brankáře hostí. A kdy se nám už podařilo rozvlnit síť, tak proti byl praporek pomezního rozhodčího. V 85 min. se nám naskytla největší příležitost pro dosáhnutí vítězství a to v podobě pokutového kopu. K míči se postavil Sláma, ale k naší smůle brankář hostí dokázal vystihnout směr a penaltu chytil. Tak utkání dozrálo do bezbrankové remízy, kdy získáný bod je pro náš tým jednoznačná ztráta.

Další utkání odehrajeme u taktéž sestupem ohroženého týmu mužstva z balžovic, hraje se v neděli 26.4. od 16:00 h.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode