17.kolo: Ivančice B - Střelice

23.04.2018 13:10

IVANČICE B - STŘELICE                  1 : 1  ( 1 : 0 )

Branky:  87 min. Sláma

Sestava:  Maťák (11 min. Rýzner Z.) - Herinek, Rýzner M., Sláma, Machát A. - Houšť, Kulička, Milošic, Machálek - Klusák, Parys D.

Do hry nezasáhli:  Driml

Na krásně připraveném trávníku a za sluného počasí jsme odehráli slušný zápas s Ivančickou rezervou. Po celé utkání se hrál vyrovnaný zápas, kde obě mužstva mohla rozhodnout ve svůj prospěch. 

Domácí se dostali do vedení v 11 minutě po špatné komunikaci brankáře Maťáka s Rýznerem a po následné srážce nebylo težké pro domácího útočníka dopravit míč do sítě. Bohužel srážka znamenala konec pro zkušeného Maťáka a do brány musel Rýzner Zdeněk, který se hned vzápětí uvedl krásným zákrokem při hlavičce domácího hráče. My jsme své šance nedokázali lépe zužitkovat a bránu domácích jsme pouze obstřelovali.

Druhý poločas jsme se více tlačili před bránu domácích, ale k vyrovnání to nevedlo. Naopak domácí spoléháli na rychlé protiútoky a několikrát se dostali do slibné příležitosti navýšit skóre, ale v koncovce se jim taktéž nedařilo. V 87 minutě jsme se přece jenom dočkali vyrovnání, kdy domácí obránci zapoměli za sebou už na hrot vysunutého Slámy, který svůj nájezd s přehledem zakončil a stanovil tak konečný výsledek na spravedlivých 1:1.

Příští utkání hrajeme v sobotu na domácím hřišti proti Blučině, výkop je v 16 hod.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode