17. kolo - Prohra v Želešicích

04.05.2016 10:23

ŽELEŠICE - STŘELICE                   4 : 2  ( 1 : 1 )

Branky:  10 min. Machálek, 80 min. Rýzner M.

Sestava: Rýzner Z. - Machát O. (75 min. Zuska), Herzán, Vaculík R., Machát A. - Hanuš, Herinek, Rýzner M., Kroupa, Machálek (80 min. Vaculík T.) - Valouch

Do hry nezasáhli:  Driml, Parys

Do utkání jsme vstoupili velice dobře a od úvodních minut jsme udávali tempo hry. Toho jsme využili už v 10 min. po pěkné kombinační akci se střelecky prosadil Machálek. Domácí hrozili zejména ze standartních situací, kdy hlavně dobře zahrávané rohové kopy dělaly našim hráčům problémy. Nakonec rozhodly celé utkání, kdy domácí vstřelily tři branky po těchto standartních situacích. V 80 min. vykřesal pro nás naději na bodový zisk Rýzner M., kdy jeho projektil ze 30 metrů skončil přesně v šibenici domácí brány. Ovšem domácí další brankou v závěru utkání utnuly jakékoliv naše naděje.© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode