17.kolo - Prohra ve Zbýšově

15.04.2012 20:14

ZBÝŠOV "B" - STŘELICE                  3 : 2 ( 2 : 1 )

Branky:  35 min. Valouch, 50 min. Herzán

Sestava:  Maťák - Kazda, Herzán (60 min. Chmelík), Trnka, Weinstein - Vaculík T., Valouch, Machát O., Machát A. - Kozel, Parys

Do hry nezasáhli: -

První porážka v sezóně přišla na hřišti Zbýšovské rezervy.

K utkání jsme odjížděli pouze s jedním hráčem na střídání a s vědomím, že Herzán musí v 60 min. střídat. K dlouhodobě zraněným Herinkovi a Vaculíkovi R. se přidal Kroupa. Kotala se Šimkem dali přednost hlídání dveří na hokejové Kometě. Díky tomu dostali v utkání větší prostor hráči, kteří se často v základní sestavě neobjevují a i přes nakonec nepovedený výsledek se situace zhostili obstojně.

Utkání začalo oboustraně vyrovnaným soubojem, kdy obě mužstva se snažila hrát kombinační fotbal směrem dopředu. Do prvních dvou větších příležitostí se dostává Kozel, nejprve v 10 min. využívá špatného vyběhnutí domácího brankáře, ale následná střela z úhlu se do branky nedostala. O pět minut později postupuje zcela sám na bránu, ale zbrklost mu nedovolila lepší zakončení. I domácí hrozí před naší brankou, ale větší i menší šance chytá Maťák. Ve 35 min. se ujímáme vedení, kdy Kozel využívá chybné rozehrávky domácích beků a postupuje směrem k brance, tentokráte se neukvapuje, ale přihrává na vápno volnému Valouchovi a ten střelou k tyčce otevírá skóre utkání, 0:1. Vedení nám ovšem dlouho nevydrželo, ve 38 min. kopou domácí přímý kop ze strany hřiště a volný hráč na malém vápně pohodlně hlavou skóruje, 1:1. Ve 43 min. se domácí daří otočit vývoj utkání, kdy se na rohu velkého vápna uvolnil domácí záložík a prudkou střelou a za přispění jemné teči našeho obránce střílí branku na 2:1.

Do druhého poločasu vstupuje mnohem více aktivně a odměnou nám je vyrovnávací gól v 50 min., kdy si na centr Vaculíka T. u branky počkal Herzán a jemnou tečí posílá míč do sítě, 2:2. Domácí jsou zaskočeni a my si tvoříme jednu šanci za druhou. Ty největší v 60 min., kdy skóre může otočit Kozel, ale gólman jeho střelu vytahuje na roh a v 70 min., když si na roh nejvýše naskočil Trnka, ale následná hlavička letí kousek nad břevno. Naše tempo postupně opadá čehož využívá ve druhý půli značně neškodný soupeř, v 80 min. přichází náš nesmyslný faul ve vápně na domácího útočníka a domácí hráč penaltu s přehledem proměňuje, 3:2. V závěrečným tlaku zahráváme po sobě několik rohů, ale obrana domácích nám skórovat už nedovoluje.

Další utkání hrajeme v sobotu 21.4.2012 od 16:00 hod. se Zakřany na jejich hřišti.

 

 

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode