17.kolo - Výhra v Opatovicích

01.05.2013 21:40

OPATOVICE - STŘELICE                0 : 1  ( 0 : 0 )

Branky:  60 min. Sláma

Sestava:  Kotala - Machát O., Herzán, Rýzner Z., Weinstein - Vaculík T., Machát J., Sláma, Herinek - Valouch (55 min. Kroupa), Kozel

Do hry nezasáhli:  Machát A., Kazda

Středeční dohrávka nás nasměrovala na hřiště Opatovic, kde na nás čekalo tvrdé hřiště a nepříjemný silný vítr.

Po úvodním vyřešení pozice naší brankářské jedničky, jsme se s chutí do soupeře pustili a bylo podstatě jen otázkou času, kdy se dostaneme do vedení. Bohužel, naše  žalostná koncovka držela domácí tým po celý zápas ve hře. Tu největší v prvním poločase měl ve 20 min. Valouch, který se objevil zcela sám před brankářem domácích, ale míč poslal pouze do jeho náruče. U dalších slibně rozjetých akcí nám vždy chyběla lepší finální přihrávka nebo přesnější zakončení.

Druhý poločas začal stejně jak první skončil, domácí uzavřeni na své polovině hřiště a naše marná snaha o vstřelení branky. V 50 min. skončila střela Kuby Macháta pouze na spojnici domácí branky. A tak po řadě nevyužitých příležitostí nás vysvodila až střela z dálky Slámy, který dostal před velkým vápnem od domácích hráčů spoustu času a míč poslal přesně k tyčce, 0:1. V 70 min. mohl navýšit skóre Kuba Machát, kdy se po kličkované přes dva hráče domácích dostal až před brankáře, ten ale skvělým zákrokem držel nadále naděje domácích. V 75 min. si domácí vytvořili jedinou šanci zápasu, kdy se po rychlém brejku objevil před Kotalem útočník domácích, ale jeho střelecký pokus skončil mimo tři tyče naší brány. Závěr utkání jsme si již pohlídali a odvezli si další důležité body.

K přištímu utkání zajíždíme na hřiště Senohrad, které hrajeme již v sobotu 4.5. od 16:30 hod.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode