18.kolo - Bezbranková remíza se Želešicemi

21.04.2014 15:44

STŘELICE - ŽELEŠICE                  0 : 0

Branky:  -

Sestava:  Maťák - Machát O., Herzán, Valouch, Buček (80 min. Machát A.) - Vaculík, Tumanyan (85 min. Kroupa), Zuska, Hanuš - Kozel, Kazda (60 min. Kotala)

Do hry nezasáhli:  Rýzner Z., Parys

V dalším utkání jarní části sezóny jsme na svém hřišti přivítali aktuálně druhý tým tabulky mužstvo ze Želešic.

Utkání příliš pohledných akcí nanabídlo a i když jsme v prvním poločase měli míč častěji na svých kopačkách, do větší příležitosti jsme se nedostali. Naopak hosté mohli jít do vedení ve 40 min. po standartní situaci, kdy i míč dopravili do naší sítě, ovšem už předtím se správně pískal ofsajd hráče Želešic, který ovlivnil pohyb našeho brankáře.

Druhá půle byla z naší strany mnohem lepší a aktivnějším pohybem jsme začali hostující mužstvo přehrávat, bohužel i v tomto utkání se projevila naše ukvapenost v konce a slibně rozvíjející se akce jsme nedokázali proměnit ve vedoucí branku. Hosté se v průběhu druhého poločasu začali pomalu spokojovat s jedno bodovým ziskem a Maťáka prakticky neohrozili. V závěru utkání jsme přece jenom mohli získat tři body, když si po hlavičce střídajícího Macháta Adama golmán hostů lehce polaškoval s míčem a na poslední chvíli ho dokázal vyrazit na břevno a tím pádem i mimo tři tyče. Do konce utkání branka nakonec nepadla a my si můžeme připsat další bod za třetí bezbankovou remízu v řadě.

V příštím utkání se utkáme s týmem z druhého konce tabulky s mužstev Opatovic, utkání se hraje v neděli 27.4. na hřišti soupeře od 10:30 hod.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode