18.kolo - Prohra s Měnínem

11.05.2016 22:13

STŘELICE - MĚNÍN                  1 : 2  ( 1 : 1 )

Branky:  20 min. Parys

Sestava: Rýzner Z.  - Machát O. (70 min. Kazda), Herzán (75 min. Zuska), Vaculík R., Machát A. (70 min. Maděránek) - Hanuš, Herinek, Rýzner M. (46 min. Peška), Kroupa, Machálek - Valouch (10 min. Parys)

Do hry nezasáhli: -

Do utkání jsme vstoupili s odhodláním konečně na jaře bodovat za tři body a také jsme na hosty z Měnína vletly jak se patří. Z úvodního tlaku jsme bohužel vytěžili pouze jednu branku, kdy Herinek vystihl nepovedenou rozehru stopera hostí a nabídl míč nabíhajícímu Parysu, který otevřel skóre. Další nadějné gólovky jsme už nedokázaly využit a tak přišel trest v 35 min., kdy nejnebezpečnější hráč hostí napálil míč z cca 35 metrů přímo na bránu a rozvlnil síť.

Druhá půle začala opatrně z obou stran. Hosté o své výhře rozhodli v 55 min., kdy na hranici velkého vápna došlo k faulu, hlavní rozhodčí celou situaci vyhodnotil jako penaltovou a tentýž hráč jako v prním případě rozvlnil síť i podruhé. Ve zbývajících minutách jsme se marně snažili dobývat branku soupeře, ale ten nám dovolil jen pár nebezpečných závarů před bránou, které k bodovému zisku nakonec nevedli.

Příští utkání hrajeme na hřišti v Pozořicích.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode