18.kolo: Střelice - Blučina

02.05.2017 09:23

STŘELICE - BLUČINA                2 : 3  ( 2 : 0 )

Branky:  12 min. Herzán, 18 min. Klusák

Sestava:  Šmerda - Herzán - Herinek, Rýzner M., Lajcman, Machát A. - Vaculík R. - Hanuš (65 min. Maděránek), Houšť (85 min. Parys), Machálek - Klusák

Do hry nezasáhli:  Rýzner Z., Valouch, Vaculík T.

Do u

Do utkání s posledním týmem soutěže jsme vstoupili aktivně a již v 18 min. jsme vedli o dvě branky. Nejdříve se ve 12 min. prosadil po rohovém kopu hlavou Herzán a o šest minut prostřelil hostujícího brankáře Klusák. Do konce poločasu jsme mohli náskok pojistit dvěma góly, ale ve 100% šancích selhali Vaculík R. a Hanuš. Bohužel do druhého poločasu jsme nastoupili velice vlažně a prakticky mimo jedné střely z dálky jsme brankáře hostí neohrozili. Naopak hosté hráli velice aktivně a odměnou jim bylo obrat skóre. 

Nezbývá než se z prohry ponaučit a v příštím zápase naplno bodovat.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode