18.kolo - Výhra v Blažovicích

27.04.2015 07:38

BLAŽOVICE - STŘELICE                  1 : 3 ( 0 : 3 ) kontumace  0 : 3

Střelci:  5 min. Rýzner M., 15 min. Vaculík T., 25 min. Valouch

Sestava:  Náhlík - Machát O., Herzán, Sláma, Buček - Vaculík T., Rýzner M., Machát J., Hanuš - Kozel (47 min. Kroupa), Valouch (65 min. Chmelík)

Do hry nezasáhli:  Rýzner Z., Parys, Machát A.

K utkání do Blažovic jsme odjížděli s jediným cílem a to vítězství!

Od prvních minut hry jsme domácí přitlačili na jejich polovině hřiště a vše vyústilo ve vedoucí branku již v 5 min., kdy přímý kop zamířil Michal Rýzner přesně k tyčce, 0:1. Brzy vstřelená branka nás uklidnila a nadále jsme určovali tempo hry. V 15 min. poslal Sláma přesný pas za obranu na nabíhajícího Tomáše Vaculíka, který přesným lobem přehodil vybíhajícího brankáře, 0:2. Naši skvělou půl hodinu dovršil další brankou Valouch, který dokázal využít nedorozumění domácího stopera s brankářem a pohodlně skóroval, 0:3. Domácí naši branku v prvním poločase výrazně ohrozit nedokázali, spoléhali se pouze na dlouhé nákopy, se kterými si naše obrana včetně debitujícího Náhlíka v brance poradila bez větších problémů. V závěru poločasu mohl ještě navýšit naše skóre navrátilec do sestavy Kozel, ale tentokrát domácí brankář vytáhl pěkný zákrok a střelu k tyči vytěsnil mimo.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem neobdržet zbytečnou branku a nevrátit domácí do hry. To se bohužel nepovedlo a v 55 min. se za záda našich obránců dostal domácí útočník a prudkou střelou pod břevno snížil na 1:3. Domácí vycítili šanci na lepší výsledek a začali se více tlačit do naší šestnáctky, ale kromě několika rohů a centrů si vážnější šanci nevypracovali. Naopak my jsme mohli rozhodnout s několika nadějných protiútoků. Největší šanci měl 70 min. Chmelík po přiťuknutí Kroupy, ale tváří v tvář domácímu brankáři ho nechal vyniknout. V 79 min. došlo k faulu v šestnáctce na Macháta Jakuba a naskytla se nám  příležitost k definitivní tečce v utkání. Bohužel k penaltě již nedošlo, domácí kapitán tenhle moment neunesl a po hlasitých a vulgárních projevech k hlavnímu rozhodčímu obdržel druhou žlutou v utkání a následně červenou. Po obdržené kartě inzultoval rozhodčího, který následně utkání ukončil.

Utkání tedy bude kontumováno v náš prospěch a zřejmně se skórem 0:3. Nic na tom nemění to, že velice těžké utkání především po psychické stránce jsme zvládli perfektně a herně jsme domácí tým předčili. Niní nás čeká další těžká zkouška v podobě domácího utkání s Oslavany. Utkání začíná v neděli ve 14:15 h.

 

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode