18. kolo - Výhra v Zakřanech

22.04.2012 12:07

ZAKŘANY - STŘELICE            1 : 2  ( 0 : 1 )

Branky:  5 min. Machát O., 67 min. Herzán

Sestava:  Maťák - Kazda, Herzán, Trnka, Weinstein - Vaculík T., Machát O., Kroupa, Machát A. (55 min. Kotala) - Valouch (89 min. Šimek), Kozel (85 min. Chmelík)

Do hry nezasáhli:  Parys

Na výborně připraveném trávníku v Zakřanech jsme napravili zaváháni z předchozího kola a ze Zakřan si odvezli plný bodový zisk.

Do utkání jsme vstoupili mnohem lépe než domácí mužstvo a již v 5 min. se dostali do jednogólového vedení, kdy Kozel po straně zatáhnul míč a jeho zpětnou přihrávku posílá do sítě Machát O., 0:1. V dalších minutách hry jsme pokračovali v aktivní hře a naší důraznou hrou, pohybem a bojovností jsme domácí dostávali pod tlak. Zakřany hrozili spíše z brejků, ale naše obrana všechny větší náznaky šancí spolehlivě odbránila. Ve 20 min. jsme mohli navýšit skóre při průniku Kozla do velkého vápna domácích, ale stoper Zakřan mu na poslední chvíli podkopnul nohy a píšťalka sudího zůstala taktéž klidná. Ve 45 min. zahrával přímy kop Kroupa, jeho střelu domácí brankář vyrazil pouze před sebe a následná hlavička Herzána skončila na tyčce domácí branky.

Ve druhém poločase o sobě dávají vědět i domácí, ale jejich zlepšená hra k výraznějším šancím nevedla. V 60 min. se přece jenom dočkali vyrovnání, kdy se po zaváhání Maťáka z přímého kopu trefil domácí hráč, 1:1. Obdržená branka nás probrala a opět začínáme hrát i my. V 67 min. se do domácího vápna opět prodral Kozel, kde je opět faulován, ale tentokrát se už ozvala i píšťalka rozhodčího. Penaltu s přehledem proměnil Herzán, 1:2. V závěrečné dvacetiminutovce jsme si už výsledek pohlídali a domácí tým do žádné větší šance nepustili.

V příštím utkání přivítáme na našem hřišti mužstvo z Chudčic. Utkání se hraje v neděli 29.4. od 16:00 hod.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode