05.05.2013 21:23
DOLNÍ KOUNICE - STŘELICE              4 : 0  ( 2 : 0 )

Branky:

Sestava: Drahonský V. - Drahonský M., Šimek, Trnka, Feist - Vávra, Kalvoda, Buček (55 min.Driml), Perna Tadeáš (46 min. Hemala) - Parys, Sádecký

Na naše předcházející výsledky a výkony jsme bohužel v tomto utkání nenavázali. První poločas se nám vůbec nepovedl a již v 6.minutě jsme inkasovali po nepovedeném odkopu. Domácí se dostali do tempa a několikrát ohrozili našeho brankáře a jen díky výborně chytajícímu Vaškovi bylo skóre pro nás milosrdné. Přesto se dokonce prvního poločasu domácí dokázali prosadit ještě jednou a do kabin se šlo za stavu 2:0.
Ve druhém poločase se naše hra na chvilku zlepšila a vytvořili jsme si i dvě brankové příležitosti, které jsme ovšem neproměnili a domácí nás z následných rychlých protiútoků ještě dvakrát potrestali.