19.kolo - Domácí remíza s Oslavany

04.05.2015 22:31

STŘELICE - OSLAVANY               0 : 0

Branky:  -

Sestava:  Náhlík - Machát O., Herzán, Sláma, Kotala - Vaculík T., Machát J., Rýzner M., Hanuš (70 min. Zuska) - Kozel (65 min. Peška), Kroupa

Do hry nezasáhli:  Ryzner Z., Machát A., Chmelík, Parys

V dalším utání jarních odvet jsme na svém hřišti přivítali mužstvo z Oslavan.

Hned od prvních minut se hrála vyrovnaná partie s většími či menšími šancemi na obou stranách. Hosté hrozili zejména ze standartních situací a po rohových kopech, které nebezbečně směřovaly do našeho velkého vápna, ale buď míč spolehlivě odvrátila naše obrana nebo připravený Náhlík v brance. My jsme spoléhali na rychlé přechody do útoku a po jednom z nich jsme byli nejblíže k brance ve 40 min., kdy po přesné přihrávce Vaculíka nedokázal Hanuš tečovat míč do brány.

Do druhé půle naše mužstvo vlétlo jako uragán a hosté naprosto odpadli, soustředili se pouze na ubránění pro ně plusového bodu. A u nás začal festival spálených šancí..... Ve druhém poločase si naše mužstvo vypracovalo minimálně 6 tutových brankových příležitostí, ale jak už je u nás v této sezóně zvykem, všechny zůstaly nevyužity. Vše začal ve 47 min. Rýzner Michal, kdy svůj trestný kop poslal pouze do břevna, v 50 min. Hanuš sám před brankářem neproměnil, v 55 min. Machát Jakub s malého vápna nastřelil pouze brankáře Oslavan, v 60 min. otřela střela Vaculíka opět pouze břevno, 67 min. po obrovském závaru v malém vápně posílá Kroupa míč těsně mimo tři tyče, v 72 min. se do míče ze 30 metrů opřel Sláma, jeho střela orazítkovala prozměnu pouze tyčku, v 80 min. Kroupa sám před brankářem přestřeluje a v 90 min. Herzán po trestném kopu Rýznera hlavičkuje z malého vápna mimo tři tyče. Hosté si ve druhém poločase přispali pouze jeden nebezpečný závar v našem vápně, ale vše vyřešil důrazným odkopem na brankové čáře Sláma.

Co dodat, když nedáme gól, nemůžeme vyhrát. Pozitivem tak zůstává pouze naše zlepšená hra oproti podzimu a že jsme ustálili obranu, která přestala dostávat zbytečný góly. Ovšem směrem dopředu to chce více klidu v koncovce a a možná už i trošku toho štěstí. Pokud se nám to vše podaří, můžeme konečně začít bodovat na plno.

Další příležitost budeme mít tuto neděli opět v domácím prostředí, kdy na svém hřišti přivítáme mužstvo ze Zakřan, utkání začína ve 14:15 h.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode