19.kolo - Domácí výhra nad Vev. Bítýškou

09.05.2013 19:24

STŘELICE - VEV. BÍTÝŠKA                    2 : 0  ( 1 : 0 )

Branky:  30 min. Vaculík T., 75 min. Kroupa

Sestava:  Rýzner Z. - Machát O., Sláma, Rýzner M., Weinstein - Vaculík T. (90 min. Kazda), Machát J., Kroupa (80 min. Machát A.), Herinek - Valouch, Kozel

Do hry nezasáhli:  -

V dohrávaném utkání z podzimu jsme ve středu na svém hřišti přivítali mužstvo z Veverské Bítýšky.

Od prvních minut jsme byli lepším týmem a za celých 90 minut jsme nepustili hostující mužstvo do vážnější šance. První branky jsme se dočkali až ve 30 min., kdy valouch zatáhl míč do vápna a jeho zpětnou nahrávku využil ke skórování Vaculík T., 1:0. Do konce poločasu jsme si vytvořili ještě pár střeleckých pokusů, ale bez gólového efektu.

Ve druhém poločase hosté naprosto odpadli a bylo jen otázkou času, kdy se opět gólově prosadíme. Vytvořili jsme si řadu šancí, ale díky naší žalostné koncovce jsme drželi naděje hostů na bodový zisk nadále docela vysoko. Nakonec se gólově ujala až chyba hostujícího beka, který nepovedenou malou domů vyzval k samostatnému úniku na svého brankáře Valoucha, který těsně před brankářem posunul míč ještě na nabíhajícího Kroupu, pro kterého už nebyl problém trefit opuštěnou branku, 2:0. V závěru jsme mohli skóre ještě navýšit, ale buď se ozvala konstrukce branky za zády gólmana Bítýšky nebo míč skončil v zarostlém svahu u kolejí.

V příštím utkání přivítáme na svém hřišti mužstvo ze Zbraslavi, utkání se hraje v neděli 12.5. od 14:00 hod.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode