19.kolo: Střelice - Říčany

02.05.2017 09:35

STŘELICE - ŘÍČANY                 1 : 0  ( 1 : 0 )

Branky:  34 min. Klusák

Sestava:  Šmerda - Herinek, Rýzner M., Lajcman, Machát A. - Boldi, Vaculík R. (57 min. Zuska), Houšť, Machálek - Valouch, Klusák

Do hry nezasáhli:  Rýzner Z., Parys, Milošic, Vaculík T.

Ve druhém domácím utkání po sobě jsme na svém hřišti přivítali mužstvo z Říčan. Do utkání jsme šli s odhodláním odčinit prohru s Blučinou a předvést našim fanouškům bojovněší výkon.

Utkání bylo od prvních minut vyrovnáné a hra se přelévala ze strany na stranu. Jedinou a nakonec vítěznou branku vstřelil náš kanonýr Klusák, kdy se po rohu nejlépe zorientoval v šestnáctce a prudkou střelou prostřelil gólmana Říčan.

Ve druhém poločase se odehrával pouze jeden souboj a to mezi hráči z Říčan vs Šmerda. Ten dokázal chytit minimálně 4 obrovské příležitosti a díky jeho zákrokům a bojovnosti celého týmu jsme si připsali pro nás důležité tři body!

K příštímu utkání zajíždíme do Měnína, utkání se hraje v neděli od 16:30 h.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode