19. kolo - Výhra v Pozořicích

16.05.2016 09:39

POZOŘICE - STŘELICE             0 : 1  ( 0 : 0 )

Branky:  89 min. Valouch

Sestava:  Rýzner Z. - Herinek, Herzán, Vaculík R., Machát A. - Hanuš, Zuska, Rýzner M., Kroupa (85 min. Valouch), Machálek - Parys

Do hry nezasáhli:  Milošic, Driml

Do Pozořic jsme jeli s bojovnou náladou a obrovskou vůlí zvítězit. Věděli jsme, že tento zápas bude v konečném součtu bodů velmi důležitý. Zápas byl z obou stran velmi opatrný. Za celý 1. poločas si každý z týmů vypracoval jednu šanci, kdy domácí málem překvapili přímo z rohu brankaře Rýznera, který míč s těží vytáhnul nad břevno a na naší straně se opřel do míče z 20m Parys a brankář domácích míč vyrazil konečky prstů na roh.

Druhý poločas se odvíjel v podobném duchu, ale postupem času jsme začali mít mírnou převahu a vytvořili jsme si 2 vyložené šance, kdy se 2x řítili Herinek a Machálek sami na brankaře, ale ani jeden z nich brankáře domácích nepřekonali. Domácí si vytvořili jedinou šanci, kdy z malého vápna zakončoval domácí útočník, ale Rýzner opět náš tým podržel a střelu z bezprostřední blízkosti zlikvidoval. Když už to vypadalo, že zápas skončí bezbrankovou remízou, trefil se z rohu hlavou střídající Valouch a zajistil nám tak 3 veledůležité body.

Následující zápas sehrajeme v So 21.5. doma s týmem Babic, který ještě neprohrál. Budeme se těšit na diváckou podporu :)

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode