19.kolo - Vysoká výhra nad Chudčicemi

29.04.2012 20:58

STŘELICE - CHUDČICE                    7 : 0  ( 6 : 0 )

Branky:  1 min. Kroupa, 20 min. Valouch, 21 min. Kazda, 30 min. 36 min. 42 min. Kozel, 75 min. Vaculík T.

Sestava:  Maťák - Kotala, Herzán, Trnka, Weinstein - Kazda (25 min. Vaculík T.), Machát O. (50 min. Parys), Kroupa, Machát A. - Valouch, Kozel (55 min. Chmelík)

Do hry nezasáhli:  -

V utkání hraném za silného větru, jsme si s chutí zastříleli a jednoznačně porazili mužstvo z Chudčic.

Už v 1 min. utkání se z přímého kopu za hranicí šestnácky trefuje střelou pod břevno Kroupa, 1:0. Ve 20 min. zvyšuje střelou z dálky Valouch, 2:0. O minutu později běží sám na brankáře hostí Kazda a střelou k tyčce zvyšuje na 3:0. V časech 30 min., 36 min. a 42 min. se prosazuje Kozel, kdy ve všech třech případech se ocitá sám před brankářem a přesnou koncovkou navyšuje poločasový výsledek na 6:0.

Ve druhém pločase naše tempo trošku opadlo, ale přesto si tvoříme dostatek příležitostí na navýšení skóre, ale žádnou proměnit nedokážeme. Až v 75 min. dostává míč za obranu Vaculík T. a střelou podél brankáře uzavírá výsledek utkání na konečných 7:0.

Příští utkáni hrajeme v neděli od 14:15 na hřišti Mor. Bránic.