2.kolo - Bezbranková remíza s Rajhradicemi

19.08.2013 22:39

STŘELICE - RAJHRADICE                   0 : 0

Branky:  -

Sestava:  Maťák - Machát O., Buček, Rýzner M., Herinek - Vaculík T., Zuska (85 min. Parys), Kroupa, Machát A. - Valouch, Sláma

Do hry nezasáhli:  Rýzner Z., Trnka, Chmelík

Do utkání lépe vstoupilo naše mužstvo a už v 1 min. nastřelil Herinek tyčku. V další fázi hry jsme si po rychlých přechodech do útoku dokázali vytvořit další tři dobré střelecké příležitosti, které bohužel brankou neskončili. Soupeř, přestože častěji držel míč na svých kopačkách, se do vážnější šance nedostal.

Ve druhém poločase nás Rajhradice přitlačili na vlastní polovině hřiště, ale z tlaku vytěžili pouze dvě střely z hranice velkého vápna, se kterými si Maťák dokázal poradit. A tak jsme v závěru utkání mohli udeřit my, kdy se do dobré střelecké příležitosti dostal Valouch, ale jeho střelu po zemi dokázal brankář hostí vyškrábnout mimo tři tyče.

Příští utkání sehrajeme v sobotu 24.8. na hřišti Moutnic. Utkání začíná v 15:00 hod.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode