2.kolo - Domácí remíza s Opatovicemi

22.08.2012 16:34

STŘELICE - OPATOVICE            0 : 0

Branky:  -

Čk:  70 min. Trnka

Sestava:  Maťák - Kotala, Herzán, Machát O., Kazda - Valouch, Trnka, Kroupa, Weinstein (80 min. Machát A.) - Kozel (75 min. Šimerda), Herinek (85 min. Chmelík)

Do hry nezasáhli:  Vávra, Rýzner

V prvním domácím utkání letošní sezóny jsme na našem hřišti přivítali mužstvo z Opatovic.

Obrovské vedra, která v neděli panovala, se projevila také na samotném utkání. Obě mužstva začala opatrně a šetřila síly. V prvním poločase byly k vidění pouze dvě vážnější šance, tu první si připravilo naše mužstvo ve 20 min., když se z přímého kopu pokoušel ohrozit branku hostí Herzán, bohužel jeho pokus skončil pouze na břevně. Hosté naši branku výrazně ohrozili až ve 30 min., ale zcela osamocený hráč hostů před naší brankou nedokázal dopravit míč do sítě. Zbytek poločasu se odehrával převážně ve středu hřiště bez vážnějších šancí na obou stranách.

Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu jako ten první, obě mužstva se soustředila na pozornou obranu a do svých šestnáctek soupeře příliš nepouštěla. V 65 min. se přece jenom hosté mohli radovat z vedoucí branky, ale opět podobnou šancí jako v prvním poločase proměnit nedokázali. V 70 min. obdržel červenou kartu Trnka a naše obrana se ještě více zatáhla. V 80 min. jsme se přece jenom mohli radovat z první výhry v přeboru, ale Kroupova jedovka skončila opět pouze na břevně hostující branky. Do konce utkání se již nic zásadního nestalo a my si tak mohli připsat druhou bezbrankovou remízu v řadě.

Příští utkání odehrajeme v neděli od 16:30 h. na hřišti Měnína.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode