2.kolo

20.04.2015 13:08

STŘELICE B - NOVÁ VES            2 : 2  ( 1 : 2 ) Branky:  Vaculík R. 2

Sestava:  Vrbka - Machát A., Vaculík R., Šimek, Ryšavý - Chmelík (65 min. Drahonský ), Parys (55 min. Boldi), Weinstein, Zuska, Minář (75 min. Kobza) Machálek - trenér: Ulbrich

do hry nezasáhli: Závodský

Ve 2. kole na hřiště Střelic zavítalo první mužstvo tabulky Nová Ves, která chtěla potvrdit roli favorita. Naši hráči, posíleni o 3 hráče A mužstva, začali nebojácně a vytvořili si územní převahu, kterou však nedokázali využít a vstřelit úvodní gól. Naopak soupeř hned v úvodu potrestal zaváhání naší obrany a po odraženém balónu se trefil z vápna k tyči Klíma a otevřel skóre. Po několika minutách soupeř udeřil po druhé, kdy po nedorozumění obránců utekl Vyklický a střelou k tyči překonal našeho brankaře. Naši hráči byli jak opaření horkou vodou a i přes územní tlak se nemohli dostat do zakončení a když už přece, trefovali dobře postaveného brankáře soupeře nebo Minář v dobré střelecké pozici přestřelil. V závěru poločasu byl faulován Minář na hranici velkého vápna a Vaculík z trestného kopu vyrovnal. Gól do šatny nás nastartoval do druhého poločasu, kdy jsme soupeře zmáčkli a vytvořili jsme si řadu šancí, které jsme však nedokázali proměnit. V závěru měl i na druhé straně na hlavě tutovou šanci Vyklický a i když nedal, vypadalo to, že si hosté odvezou 3 body. V nastavení však hostující obránce nesmyslně ve vápně fauloval Machálka a rozhodčí nařídil penaltu, kterou Vaculík proměnil. Hned po proměněné penaltě odpískal rozhodčí konec a soupeři se tak rozešli spravedlivou remízou.

Následující kolo nás čeká zápas na hřišti Ořechova B, který poslední zápas prohrál s Oslavany B 9:0 a je na předposlední příčce tabulky.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode