2.kolo - Výhra v Ochozi

24.08.2015 15:07

OCHOZ - STŘELICE                   0 : 2  ( 0 : 1 )

Branky:  4 min. Herzán, 88 min. Kroupa

Sestava:  Rýzner Z. - Weinstein (82 min. Kazda), Herzán, Vaculík R., Machát A. - Maděránek - Vaculík T. (81 min. Michna), Rýzner M., Kroupa (90 min. Minář), Peška - Valouch (89 min. Parys)

Do hry nezasáhli:  -

Na zápas do Ochozi jsme jeli s patřičným respektem k soupeři, který se stejně jako my v minulé sezóně zachránil až v závěru soutěže. Nastoupili jsme se stejnou taktikou jako proti Říčanům. Ta se nám začala vyplácet hned od úvodu zápasu. I s trochou štěstí jsme vstřelili gól už ve 4. minutě, kdy po rohovém kopu a špatném zákroku brankaře hosti skóroval hlavou do odkryté brány Herzán. To nás uklidnilo a pokračovali jsme v naší ne moc pohledné, ale za to efektivní hře. Soupeř kombinoval po vápno, ale dál, se nedostal. Hrozil zejména střelbou ze střední vzdálenosti, kterou si brankař Rýzner pohlídal.

Druhý poločas jsme začali opět ze zajištěné obrany a spoléhali jsme na rychlé brejky. Tentokrát jsme si nevytvořili tolik šancí jako v prvním zápase ani výraznější tlak. Nechali jsme 80% zápasu hrát soupeře a čekali jsme na chybu. Ta přišla v 88. minutě, kdy po nedorozumění brankaře s obráncem hosti, výborně zapresoval Valouch, vybojoval balón a nahrál jej Kroupovi, který do prázdné branky pojistil naše vítězství.

I když fotbal nebyl z naší strany líbivý, vydřeli jsme cenné 3 body, které ve výsledku můžou být v tabulce pravdy velmi důležité. 

Následující zápas jedeme opět ven, tentokrát na derby do Ořechova a to v Ne ve 14h. Budeme se těšit na diváckou podporu :)

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode