2.kolo - Výhra v Zakřanech

22.08.2016 07:57

ZAKŘANY - STŘELICE                2 : 3  ( 1 : 1 )

Branky: 37 min. Vaculík R., 55 min. Lajcman Viktor, 73 min. Houšť Josef

Sestava: Rýzner Z. - Herinek, Herzán, Lajcman, Machát A. - Maděránek (60 min. Horáček), Rýzner M., Vaculík R., Houšť, Zuska (67 min. Valouch) - Kroupa (90 min. Milošic)

K druhému utkání v letošní sezóně jsme zajížděli do Zakřan. 

Utkání jsme nastoupili odhodlaně a hned ve druhé minutě se ke střele odhodlal Houšť a málem zaskočil domácího brankáře (tedy spíše chytajícího hráče z pole). Po úvodní desetiminutovce jsme ubrali z nastaveného tempa a začli se přizpůsobovat hře soupeře. Domácí toho využili ve 30 min. kdy Rýzner musel vyrážet tutovku jejich útočníka. Ve 37 min. jsme se přece jenom střelecky prosadili, kdy si na centr Kroupy naběhl Ríša Vaculík a pohodlně skóroval, 0:1. Bohužel z vedení jsme se neradovali moc dlouho, o tři minuty později bylo vyrovnáno, kdy po naší zbytečné ztrátě míče uprostřed hřiště šel domácí útočník sám na Rýznera a vyrovnal na 1:1.

Druhá půle pro nás nezačala vůbec dobře a už po čtyřech minutách šli domácí do vedení prudkou střelou z úhlu pod břevno, 2:1. Naštěstí po pár minutách hry se štěstím vyrovnal Lajcman, kterého lehkou střelu nedokázal domácí brankář pokrýt, 2:2. Poté se hra přelévala ze strany na stranu a branka mohla padnou na obou stranách, štěstí se nakonec přiklonilo na naši stranu v 73 min. kdy si na přetažený centr naběhl Houšť a přesto, že mu střela příliš nesedla, nakonec si cestu do sítě našla, 2:3. V 75 min. přišla největší příležitost domácích na vyrovnání, kdy si za naši obranu zaběhl domácí útočník, ale tentokrát byl úspěšnější Zdeněk Rýzner a samostatný nájezd zneškodnil. Závěrečný tlak domácích jsme dokázali ubránit a po závěrečném hvizdu nám skočili důležité tři body.

Příští utkání hrajeme doma v neděli od 16:30 h. s Veverskou Bítýškou, ještě předtím nás ovšem čeká ve středu pohár OFS proti Popůvkám, hrajeme na našem hřišti od 17:30 h.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode