2.kolo - Domácí výhra nad Deblínem

22.08.2011 08:14

STŘELICE - DEBLÍN              2 : 1  ( 2 : 0 )

Branky: 30 min. a 40 min. Valouch

Sestava: Maťák - Kotala, Machát O. Sláma, Weinstein - Kazda (80 min. Chmelík), Valouch, Kroupa, Machát A., - Parys (70 min. Hrdlička), Kozel (85 min. Herzán J.)

Do hry nezasáhli: Trnka, Rýzner

Trenér: Sláma Jiří                Ved. mužstva: Krejčí Ondřej

V prvním domácím utkání nového ročníku jsme chěli navázat na výhru z prvního kola a to se nám podařilo výhrou nad Deblínem.

Od úvodu utkání jsme diktovali tempo hry a odměnou nám bylo vedení ve 30. minutě, kdy Valouch dostal míč za obranu hostů a samostatný nájezd na brankáře proměňuje ve vedoucí branku, 1:0. O deset minut později Sláma rychle rozehrává standartní situaci a osamocený Valouch na malém vápně opět skóruje, 2:0. Hosté v prvním poločase ohrožují naši branku pouze ze standartních situací, ale pozorná obrana pracuje spolehlivě a nebezpečné míče končí v dostatečné vzdálenosti od naší branky.

Začátkem druhého poločasu se hra vyrovnává, ale výraznější šanci si hosté nevypracovávají. Naopak jsme to my kdo může definitivně zlomit hostující odpor, ale šance Kozla a Valoucha nekončí v síti hostujícího brankáře. V 65. minutě proto příchází trest v podobě snížení, kdy hostující hráč prudkou střelou z vápna snižuje na 2:1. Ovšem vzápětí se hostující útočník nechává nesmyslně vyloučit a bere hostům naději na zvrat v utkání. V posledních minutách zápasu ještě nastřeluje Sláma břevno z trestného kopu.

Děkujeme našim fanouškům za jejich přízeň a těšíme se na jejich podporu i v dalším utkání, které sehrajeme v nedalekých Popůvkách.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode