20.kolo - Domácí remíza se Zbraslaví

13.05.2013 19:48

STŘELICE - ZBRASLAV                  0 : 0

Branky:  -

Sestava:  Rýzner Z. - Kazda, Sláma, Rýzner Z., Weinstein - Vaculík T., Machát J., Kroupa (80 min. Herzán), Herinek - Valouch, Kozel

Do hry nezasáhli:  Machát A., Trnka

Jen díky naší střelecké neschopnosti si hosté ze Zbraslavi odvezli z našeho hřiště cenný bod.

Od prvních minut se utkání odehrávalo převážně na polovině soupeře. První velkou příležitost jsme nevyužili už v 10 min., kdy Sláma zahrával přímý kop, který brankář hostí vyrazil k dobíhajícímu Kroupovi, ten ale míč do brány dostat nedokázal. O pár minut později se do samostatného úniku dostal Valouch, míč na velkým vápně předložil ještě nabíhajícímu Machátovi J., ale jeho střelu do odkryté brány stihnul hostující obránce odehrát skluzem na roh. A i když jsme další šance využít nedokázali, mohli na druhé straně udeřit hosté. Po rohovém kopu se v největší příležitosti ocitl nejvýšší hráč Zbraslavi, ale jeho hlavičku dokázal skvělým zákrokem lapit Rýzner Z.

Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil, naší snaze o vstřelení branky třikrát zabránila branková konstrukce nebo nepřesnost v koncovce.

Příští utkání hrajeme s týmem Prštic, které k domácím zápasům využívají hřiště v Mělčanech. Utkání začíná v sobotu od 16:30 hod.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode