20.kolo: Popůvky - Střelice

07.05.2018 11:37

POPŮVKY - STŘELICE                         2 : 5  ( 2 : 3 )

Branky:  14 min. a 30 min. Machálek, 22 min. Kulička, 46 min. Klusák, 57 min. Sláma

Sestava:  Šmerda - Herinek, Rýzner M., Lajcman V., Machát A. - Houšť (81 min. Parys), Valouch (66 min. Milošic), Kulička, Machálek - Sláma, Klusák (85 min. Maťák)

Do hry nezasáhli:  -

V utkání v Popůvkách jsme už v 10 min. mohli vést o tři góly, ale místo toho jsme nechali vyniknout domácího brankáře a sami ve 12 minutě inkasovali z přímého kopu. Přesto jsme nadále byli lepším mužstvem a vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat, kdy se prosadil Machálek. Bohužel hned v zápětí vyšel domácím rychlý brejk a opět jsme prohrávali o gól. Přesto jsme byli nadále lepším týmem a do konce poločasu dokázali strhnout vedení na naší stranu, kdy nejdříve Kulička zakončil samostatný nájezd a o pár minut později se na malém vápně dostal k odraženému míči Machálek a svým druhým gólem v zápase nás dostal do vedení.

Úvod druhého poločasu nám vyšel dokonale a po pár vteřinách hry se z velkého vápna přesně trefil Klusák. Touhle brankou jsme definitvně zlomili odpor domácích a připravovali si jednu šanci za druhou. Z nich se gólově ujala už pouze jedna, kdy Sláma dostal míč od Kuličky před opuštěnou bránu a pohodlně uzavřel skóre utkání na 2:5.

Tří zápasovou sérii venkovních utkání uzavřeme v sobotu na hřišti lídra tabulky týmu Želešic, hraje se od 16:30 hod.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode