20.kolo - Vítězná přestřelka s Ivačicemi

05.05.2014 13:58

STŘELICE - IVANČICE  B                        4 : 3  ( 3 : 2 )

Branky:  10 min. a 85 min. Kozel, 35 min. Tumanyan, 40 min. Rýzner M.

Sestava:  Maťák - Machát O., Rýzner M. (55 min. Kazda), Valouch, Buček (70 min. Machát A.) - Hanuš, Tumanyan, Zuska, Vaculík - Kozel (86 min. Parys), Kroupa

Do hry nezasáhli:  Rýzner Z.

Ve dvacátém utkání sezóny jsme na svém hřišti přivítali rezervu Ivančic.

Utkání bylo od prvních minut vyrovnané a šance se rodili na obou dvou stranách. Už v 10 min. Kozel využil špatného vyběhnutí hostujícího brankáře mimo velké vápno a z těžkého úhlu nás poslal do vedení, 1:0. Na hostujícím mužstvu bylo znát, že si přijeli pro body a neustále se tlačili dopředu. Odměnou jim byla vyrovnávací branka ve 20 min., kdy se za domácí obranou ocitl osamocený útočník a zblízka prostřelil Maťáka, 1:1. O dalších pět minut později jsme již prohrávali po našem špatném převzetí hráčů ve vápně a následné přesné hlavičce hráče Ivančic, 1:2. Naše hra byla v této fázi hry dosti kostrbatá a neurovnanáa toho hosté mohli využít k navýšení skóre, ale brejk tři na jednoho naštěstí nezvládli a míč skončil mimo naší branku. V 35 min. nás do hry vrátil štastný gól v podání Tumanyana, který z hranice velkého vápna vyslal nepříliš tvrdou střelu se kterou si brankář hostů nedokázal poradit, 2:2. Ve 40 min. se skóre opět měnilo v náš prospěch, kdy se s přímýho kopu z 20 metrů krásně trefil Rýzner M. na 3:2 a tím i stanovil poločasové skóre.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s ohlodáním co nejdéle udržet dosavadní výsledek a případně se pokusit po nějakém brejku skóre navýšit. Bohužel slibně rozjeté akce po stranách i středem jsme nedokázali dotáhnout do zdárného konce a tak se hostům nadále otvírala možnost na vyrovnáná. Toho se dočkali v 70 min. kdy se na hranici ofsajdu dostal míč k hostujícímu útočníkovi a ten sám před Maťákem nezaváhal, 3:3. I v závěrečných minutách se obě mužstva snažili strhnout vítězství na svou stranu a neustále se hnali do šestnáctek soupeře. V 85 min. se nakonec štěstí přiklonilo na naší stranu a po kombinaci na straně hřiště přišel přesný centr Kroupy na Kozla a ten prostřelil všechno co mu stálo v cestě, 4:3. Závěr utkání jsme si již dokázali pohlídat a hosty do žádné vážnější šance nepustili.

V příštím týdnu nás čeká double s mužstvem z Říčan. Nejprve hrajeme ve čtvrtek v Říčanech v rámci finále poháru, utkání začína v 16:30 h. V sobotu stejného soupeře přivítáme na svém hřišti v mistovském utkání, utkání začína ve 14:15 h.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode