20.kolo - Výhra nad Zakřanami

10.05.2015 22:28

STŘELICE - ZAKŘANY                   6 : 0  ( 2 : 0 )

Branky:  15 min. Machát J., 35 min. a 58 min. Herzán, 52 min. Machálek, 77 min. Zuska, 89 min. Hanuš

Sestava:  Náhlík - Vaculík T., Herzán, Sláma, Machát A. - Peška (12 min. Zuska), Rýzner M., Machát J., Hanuš - Kroupa, Machálek (75 min. Chmelík)

Do hry nezasáhli:  Rýzner Z., Parys

Před utkáním ze Zakřany musel trenér hlavně vyřešit, jak poskládá základní jedenácku. Do zápasu z různých důvodů nemohli nastoupit oproti předchozím utkáním hráči Machát Ondřej, Valouch, Kozel, Kotala a Buček. Navíc se už ve 12 min. zranil Peška, kterého na kraji zálohy nahradil Zuska. Naštěstí máme pro jarní část sezóny všechny posty kvalitně zdvojeny a všichni hráči co nastoupili podali výborný a zodpovědný výkon. Navíc máme výbornou spolupráci s hráčema našeho B-týmu, kteří nám vždy bez problémů vypomůžou a zo to jim patří velké dík!

Do samotného zápasu jsme vlétli jak se patří od týmu bojující o každý bod a soupeře jsme přitlačili od prvních minut na jejich polovině hřiště. Prvího gólu jsme se dočkali v 15 min., poté co jsme předtím spálili tři obrovské příležitosti, si nepovedou střelu Macháta J. srazil obránce hostů do své sítě, 1:0. To přineslo do našich řad jisté uklidnění a hra se na pár minut vyrovnala. Z toho vyplynula také největší šance hostů v prvním poločase, kdy střela hostujícího záložníka orazítkovala naši tyčku. Poté jsme otěže utkání převzali opět my a po řadě neproměněných šancí a břevna po Slámově dělovce se v 35 min. po rohovém kopu hlavou prosadil Herzán, 2:0. Zbytek poločasu jsme odehráli na polovině soupeře a jen naší zbrklostí neskončilo poločasové skóre vyšším rozdílem.

Do druhého poločasu nastoupili hosté oslabeni o zraněného spoluhráče a jelikož dorazili pouze v jedenácti lidech, museli utkání zvládnou pouze v desíti. Toho jsme dokázali plně využít a postupně jsme přidali další čtyři branky. V 52 min. se štěstím prostřelil padajícího brankáře Machálek, 3:0. V 58 min. opět Herzán po rohovém kopu hlavou na 4:0. V 77 min. doklepával míč do brány po přečíslení Zuska a v 90 min. sám před brankářem nezaváhal Hanuš. Skóre utkání mohlo být daleko vyšší, ale budeme doufat, že si Kroupa svou střeleckou mušku schovává na další důležité zápasy....:D

Nutno dodat, že hosté i přes nepříznivý vývoj utkání a početní oslabení zápas nezabalili a v rozmezí 70 min. až 75 min. vyslali na Náhlíka dvě nebezpečné střely, které měly gólové parametry.

Je dobře, že jsme konečně naše zlepšené jarní výkony potvrdily i střelecky a máme na co navazovat, neboť máme před sebou tři těžká utkání na hřištích soupeřů, ve kterých se pokusíme urvat nějaké body potřebné k záchraně. V prvním ze tří utkání venku sehrajeme na hřišti v Želešicích v neděli 17.5. od 16:30 hod.   

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode