20.kolo - Výhra v Mor. Bránicích

06.05.2012 21:29

MOR. BRÁNICE - STŘELICE                     1 : 2  ( 0 : 2 )

Branky:  20 min. Kozel, 30 min. Machát A.

Sestava:  Maťák - Kotala, Herzán, Trnka, Weinstein - Kazda (60 min. Parys), Machát O., Kroupa, Machát A. - Kozel, Vaculík T.

Do hry nezasáhli:  Vaculík R.

Do Moravských Bránic jsme odjížděli v pozici favorita utkání a hned od prvních minut jsme se do soupeře pustili. Po úvodních zastřelovacích pokusech Kroupy a Herzána se ve 20 min. k míči dostal Kozel, obešel dva obránce domácích a střelou k tyčce otevřel skóre, 0:1. Po brance se hra vyrovnala a i domácí se začínali pouštět do útočení, ale k výrázné šanci jejich snaha nevedla. Ve 30 min. zvyšujeme naše vedení, kdy se po centru ze strany ocitl sám před brankářem Bránic Machát A. a svým důrazem dostal míč za záda domácího brankáře, 0:2. Dvoubrankové vedení nás uklidnilo a také ukončilo naši snahu hrát fotbal. Do konce poločasu se hrála spíše oboustranná kopaná bez vážnějších šancích na obou stranách...

Jak první poločas skončil, tak druhý pokračoval. Přispůsobili jsme se hře Bránic bez kombinace a pohybu. Toho domácí dokázali využít v 65 min. snížením na 1:2. Do konce utkání si už žádné mužstvo šanci nevypracovalo a přes naší špatnou hru zejména ve druhé půli nás mohl potěšit pouze plný bodový zisk.

Další utkání hrajeme v neděli 13.5. od 16:30 na domácím hřišti s mužstvem Řeznovic.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode