21. kolo - Domácí remíza s Říčany

12.05.2014 07:42

STŘELICE - ŘÍČANY                     1 : 1  ( 1 : 1 )

Branky:  15 min. Kozel

Sestava:  Maťák - Kotala, Machát O., Valouch, Buček (65 min. Kazda) - Hanuš (80 min. Rýzner M.), Tumanyan, Zuska, Vaculík - Kozel, Kroupa

Do hry nezasáhli:  Rýzner Z., Machát A., Parys

Podruhé v jednom týdnu jsme se utkali se stejným soupeřem, tentokrát v soutěžním utkání a se stejným výsledkem.

Utkání mělo opět vyrovnaný průběh jako v pohárovém klání s většími i menšími šancemi na obou stranách. Do vedení nás dostal v 15 min. Kozel, který využil přesného centru do malého vápna a hlavou nedal hostujícímu brankáři šanci zasáhnout 1:0. Hosté se dočkali vyrovnání ve 30 min., kdy centrovaný míč přeletěl naší obranu a osamocený útočník hostů neměl problém se zakončením, 1:1. Po zbytek utkání si obě mužstva dokázala vytvořit celou řadu brankových příležitostí a závarů před brankami, ale již bez gólového efektu. Utkání tak skončilo spravedlivou remízou.

Příští utkání sehrajeme na hřišti zachraňující se Zbraslavy, utkání startuje v neděli od 16:30 hod.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode