21.kolo - Domácí výhra nad Řeznovicemi

14.05.2012 08:06

STŘELICE - ŘEZNOVICE                  3 : 1  ( 1 : 1 )

Branky:  25 min., 50 min. a 60 min. Valouch

Sestava:  Maťák - Kotala, Herzán, Trnka, Weinstein - Vaculík T., Machát O., Kroupa, Machát A. (80 min. Procházka) - Valouch (70 min. Machálek), Parys (73 min. Chmelík)

Do hry nezasáhli: -

V dalším důležitém utkání jsme na našem hřišti přivítali mužstvo z Řeznovic. Vzhledem k velké marodce našeho mužstva nám vypomohli kluci z dorostu, kteří by se měli postupně začleňovat do kádru mužů.

Do soupeře jsme se pustili od prvních minut a už ve 3 min. nastřelil Valouch břevno, po zpětné přihrávce Macháta A. Hosté se k výraznějšímu ohrožení naší branky dostali v 10 min., ale Maťák nebezpečnou střelu zlikvidoval. Hra se posléze vyrovnala a odehrávala většinou ve středu hřiště. V 25 min. přišla hrubka hostujícího brankáře, který v domění, že rozhodčí přerušil hru, nahrál míč přímo na nohu Valoucha a ten pohodlně skóroval, 1:0. Vedoucí branka nás natolik uspokojila, že jsme přestali být aktivní a nechali se soupeřem zatlačit před vlastní šestnáctku. Toho hosté využili ve 45 min., kdy po rohu hlavou vyrovnali na 1:1.

Branka do šatny nás naštěstí probrala a do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně. V 50 min. jsme šli opět do vedení, kdy Parys převzal ve vápně přihrávku od Herzána a přesným míčem napříč malým vápnem našel Valoucha, pro kterého už nebyl problém zakončit, 2:1. O deset minut později založil akci Vaculík, jeho přihrávku poslal Kroupa z jedné na Valoucha a ten střelou k tyčce zvýšil na 3:1. Hosté se přesto nevzdali a neustále ohrožovali naši branku, nicméně vždy dobře zasáhl Maťák nebo pozorná obrana. V 85 min. si mohl připsat svůj první gól v mužích Machálek, ale samostatný nájezd na brankáře hostí mu nesmyslně přerušila píšťalka hlavního rozhodčího pro údajný ofsajd.

Vzhledem k ostatním výsledkům v naší skupně nás výhra posunula jen krůček od vytouženého postupu. K definitivní jistotě je zapotřebí získat ve zbývajících pěti utkání pouhý bod!!

Další utkání hrajeme na hřišti Zastávky B v neděli 20.5.2012 od 16:30 hod.

 

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode