21.kolo - Remíza v Želešicích

18.05.2015 12:46

ŽELEŠICE - STŘELICE                        2 : 2  ( 0 : 0 )

Branky:  62 min. Valouch, 70 min. Vaculík T.

Sestava:  Náhlík - Machát O., Herzán, Sláma, Machát A. - Vaculík T., Machát J., Rýzner M. (87 min. Buček), Hanuš - Valouch (63 min. Zuska), Kroupa (89 min. Parys)

Do hry nezasáhli:  -

Z horké půdy v Želešicích vezeme plusový bod.

Utkání bylo od prvních minut vyrovnané a rušno bylo v obou dvou šestnáctkách. Domácí tým v prvním poločase byl častěji na míči, ale nám se dařilo přecházet do nebezbečných protiútoků. Nejdříve Kroupa na malém vápně ideálně netrefil míč a nechal vyniknout domácího brankáře. Následně se objevili v dobrých pozicích Machát J. a Hanuš, ale míči nedali dostatečnou razanci a míč skončil opět v náruči brankáře. A když ani střela Valoucha z velkého vápna domácí branku neohrozila, začali o sobě dávat vědět i domácí. Asi v největší šanci se ocitl domácí útočník v závěru prvního poločasu, kdy postupoval z úhlu sám na Náhlíka, ten si ovšem z jeho střelou dokázal poradit.

Druhý poločas se nesl v podobném duchu jako ten první. Domácí se snažili o postupný útok a my spoléhali na rychlé brejky. Domácí tým byl za svou snahu odměněn v 60 min. kdy se za záda našich beků dostal domácí záložník a střelou k tyči nedal Náhlíkovi šanci, 1:0. Naše odpověd bylo okamžitá, dvě minuty po obdržené brance prostrčil míč Jakub Machát mezi obránci Valouchovi a ten sám před brankářem nezaváhal, 1:1. Domácí po obdržené brance mírně znejistili a začali se více věnovat zakoplým míčům než samotnému fotbalu. Toho jsme využili v 70 min., kdy Sláma dlouhým míčem našel u lajny Hanuše, ten míč předal rozběhnutému Vaculíkovi, který obešel stopera a střelou pod břevno nedal domácímu golmanovi šanci. 1:2. Domácí se s nepříznivým vývojem nechtěli smířit a nadále se snažili dobývat naši branku. Vyrovnání se dočkali v 81 min. kdy zahraný kop na přední tyč umístil domácí útočník do branky, 2:2. Do konce utkání si obě mužstva připsala střelecké pokusy, které už změnu skóre nepřinesly. Utkání tak skončilo spravedlivou remízou.

Příští utkání odehrajeme opět na venkvoním hřišti u mužstva z Měnína. Utkání se hraje v neděli 24.5. od 16:30 hod.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode