21.kolo - Výhra v Pršticích

20.05.2013 14:49

PRŠTICE - STŘELICE                     0 : 1   ( 0 : 1 )

Branky:  30 min. Machát J.

Sestava:  Rýzner Z. - Kazda, Herzán, Rýzner M., Machát O. - Vaculík T. (65 min. Machát A.), Machát J., Kroupa (80 min. Chmelík), Herinek - Valouch (75 min. Sláma), Kozel

Do hry nezasáhli:  -

Od úvodních minut bylo naše mužstvo lepším týmem a míč byl převážně v našem držení. Domácí se spoléhali pouze na dlouhé nákopy za obranu, ale bez většího efektu. Po řadě menších příležitostí jsme se ve 30 min. dočkali vedoucího gólu, kdy se po nevydařené střele Kroupy dostal míč k osamocenému Kubovi Machátovi, který ho poslal do sítě, 0:1. V závěu prvního poločasu se domácí dostali do své největší šance utkání, kdy po rohovém kopu hlavičkoval osamocený hráč Prštic, ale na brankové čáře skvěle zakročil Rýzner Z.

Druhý poločas měl stejný průběh jako ten první, my měli více ze hry a domácí spoléhali na naší chybu v obraně. Ta ovšem fungovala spolehlivě a tak jsme si mohli připsat pro nás další důležité body ze hřiště soupeře.

Ve čtvrteční dohrávce přivítáme na svém hřišti první tým soutěže, mužstvo z Měnína. Zápas začíná v 18:00 hod.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode