21.kolo - Výhra v Zakřanech

30.05.2016 09:09

ZAKŘANY - STŘELICE                0 : 1  ( 0 : 1 )

Branky:  31 min. Herinek

Sestava:  Rýzner Z. - Machát O. (88 min. Milošic), Vaculík R., Herzán, Machát A. - Hanuš, Rýzner M., Kroupa, Zuska (80 min. Maděránek), Machálek - Herinek (65 min. Valouch)

Do hry nezasáhli:  -

Do Zakřan jsme jeli s jasným úkolem a to vyhrát. Vítězství by znamenalo skoro jistou záchranu a setrvání v okresním přeboru i následující sezónu.

První poločas jsme začali aktivně a snažili jsme se kombinační hrou dostávat soupeře pod tlak. Domácí se snažili těžit z rychlosti svých útočníků a nakopávali balóny za obranu. S tím si naše obrana, až na dvě nebezpečné situace, poradila.  První poločas byl více aktivní na naší straně. Měli jsme řadu náznaků šancí, kdy 2x netrefil z rohu hlavou správně balón Vaculík, Zuzka nastřelil břevno a řadu dalších slibných akcí jsme nedotáhli až do branky. Naštěstí při nás tentokrát štěstíčko stálo a po jednom z mnoha centrů do vápna se krásně trefil k tyči z voleje  Herinek a poslal nás ve 30 min do vedení. To jsme do konce poločasu pohlídali.

Ve druhém poločase jsme od začátku věděli, že nás bude čekat perných 45 min, což se potvrdilo. Domácí vyvinuli obrovský tlak a nakopávali do vápna jeden míč za druhým. Bránili jsme i v 9ti lidech a čekali jsme na chybu soupeře. Ta nakonec přišla před koncem zápasu, kdy měl vyloženou šanci Valouch, ale neproměnil. Ale protože ani soupeř nedokázal vstřelit gól, odvážíme si cenné 3 body, které můžou znamenat záchranu v soutěži.

 Následují zápas odehrajeme doma s týmem Modřic. Budeme se těšit na diváckou podporu :)

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode