21.kolo: Želešice - Střelice

15.05.2018 09:50

ŽELEŠICE - STŘELICE                 2 : 1  ( 1 : 1 )

Branky:  44 min. Klusák

Sestava:  Šmerda - Herinek, Rýzner M., Sláma, Machát A. - Houšť, Kulička, Lajcman V., Vaculík (86 min. Machálek) - Klusák (48 min. Parys), Valouch (74 min. Milošic)

Do hry nezasáhli:  Maťák

V utkání s prvním týmem tabulky jsme odehráli vyrovnou partii a byli blízko k získání bodu.

Po úvodním oťukávání si domácí vytvořili dvě zajímavé příležitosti, ale v zakončení selhali. Naše mužstvo si první větší příležitost vypracovalo ve 25 minutě, kdy se sám před brankářem ocitl Machát, ale domácí brankář i za přispění tyčky míč vytěsnil na roh. Ve 35 minutě se domácí dostali do vedení po brance z pokutového kopu, 1:0. Vyrovnat se nám podařilo minutu před poločasem, kdy jsme dokázali využít chybné rozehrávky domácích obránců. Na střelu Kuličky dokázal ještě brankář Želešic zareagovat, ale na dorážku Klusáka už byl krátký, 1:1.

Druhý poločas domácí ještě více zvýšili snahu o vstřelení branky, ale mimo několika rohů se do vážnější šance nedostali. My jsme naopak hrozili rychlými protiútoky, ale k výraznějšímu ohrožení branky domácích naše snaha také nevedla. O výsledku rozhodla deset minut před koncem šťasná branka pro domácí, kdy polostřela na naši branku skončila za zády gólmana Šmerdy. V závěru nám už moc sil na zdramatizování utkání nezbylo a domácí si připsali 3 body.

Příští utkání hrajeme po třech zápasech na hřištích soupeřů v domácím prostředí, kdy v sobotu přivítame mužstvo z Říčan, hraje se od 16:30 h.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode