22.kolo - Domácí výhra nad Měnínem

23.05.2013 20:57

STŘELICE - MĚNÍN                   4 : 2  ( 1 : 1 )

Branky:  30 a 47 min. Sláma, 60 min. Kroupa, 90 min. Kozel

Sestava:  Rýzner Z. - Kazda, Herzán, Sláma, Weinstein - Vaculík T. (65 min. Machát O.), Kroupa, Machát J., Herinek (55 min. Machát A.) - Valouch, Kozel

Do hry nezasáhli:  Trnka

V utkání s prvním týmem tabulky jsme nazaváhali a po skvělým výkonu celého týmu jsme získali plný počet bodů.

Obě mužstva předváděla od úvodních minut pěkný kombinační fotbal s minimem nepřesností a nakopávaných míčů. Díky větším chybám soupeřovi obrany a po našem důrazném presinku do obránců jsme si v první dvacetiminutovce vytvořili více střeleckých příležitostí, ovšem bez gólového efektu. Hosté spoléhali na rychlé protiútoky a po jednom z nich ve 20 min. udeřili, kdy zpětnou přihrávku na velký vápno se pěkně trefil pod břevno hostující záložník, 0:1. Na vyrovnání si naši fanoušci museli počkat do 30 min., ale kdo si počkal ten se dočkal fotbalové parády v podobě přímého kopu Slámy a jeho výstavní střely do šibenice, 1:1. Po zbytek prvního poločasu se hrál oboustraně pohledný fotbal, ale bez vážnějších příležitosti.

Do druhého poločasu jsme opět nastoupili aktivně a odměnou nám byla vedoucí branka ve 47 min., kdy si na roh Kroupy naběhl Sláma a jemnou tečí poslal míč pod břevno, 2:1. Hráči Měnína znejistili a ve snaze o vyrovnání začali kazit rozehrávku a kupili řadu nepřesností ještě více než v prvním poločase. Toho jsme dokázali využít v 60 min. po presinku našich dvou útočníku nahrál hostující obránce míč na velké vápno přímo Kroupovi a ten střelou pod břevno navýšil naše vedení, 3:1. Teprve po třetí brance hosté více zabrali a na několik minut nás uzavřeli na naší polovině. V 80 min. se dočkali i snížení, kdy se ranou zblízka prosadil hostující útočník, 3:2. Snížení ovšem nepřineslo pro hosující mužstvo zvýšení tlaku na naší branku, naopak to bylo naše mužstvo, které hrozilo brejky do otevřené obrany a po jednom z nich se v 90 min. dostal za záda hostující obrany Kozel a ranou kolem brankáře uzavřel skóre utkání na 4:2.

Na povedený výkon můžeme navázat už tuto neděli, kdy na svém hřišti přivítame mužstvo z Ochoza u Brna. utkání začína ve 14:00 hod.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode