22.kolo: Popůvky-Střelice

22.05.2017 10:10

POPŮVKY - STŘELICE                        3 : 4  ( 0 : 2 )

Branky: 23. min. a 66 min. Klusák, 10 min. Herinek, 56 min. Hanuš

Sestava: Šmerda - Maděránek, Herzán, Rýzner M., Machát A. (46 min. Boldi) - Herinek, Hanuš, Houšť, Machálek (68 min. Valouch) - Klusák, Lajcman

Do hry nezasáhli: -

K utkání v Popůvkách jsme se sešli v kompletní sestavě a na našem výkonu to bylo znát.

Utkání se odehrávalo po většinu hry na straně domácích, kteří spoléhali pouze na rychlé protiútoky, kterými nás občas zaskočili. Našeho tlaku jsme dokázali využít ke vstřelení dvou branek, kdy se prosadil Herinek a střelou z vápna po pěkné akci Klusák. Ve druhém poločasu vše směřovalo k jednoznačnému výsledku, kdy na 0:3 střelou z dálky zvyšoval Hanuš. Přes jednoznačnej průběh se domácí přecejenom dokázali prosadit a snížit na 1:3. Za minutu to bylo opět o tři branky kdy se opět prosadil Klusák. Bohužel místo navýšení skóre jsme zbytečně zalezli, čehož domácí dokázali třemi slepenými brankami využít a snížit na konečných 3:4.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode