22.kolo - Prohra v Zastávce

21.05.2012 09:28

ZASTÁVKA B - STŘELICE            3 : 1  ( 0 : 1 )

Branky:  25 min. Parys

Sestava:  Maťák - Kotala, Herzán, Trnka, Weinstein - Vaculík T., Machát O., Kroupa (80 min. Šimek), Machát A. - Valouch, Parys (75 min. Chmelík)

Čk:  70 min. Valouch

Do hry nezasáhli:    -

Utkání s týmem ze spodku tabulky jsme nezvládli a zejména po špatném výkonu ve druhém poločase si odvezli druhou porážku v sezóně.

V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas a šance se střídali na obou stranách. Do vedení nás poslal ve 25 min. po rohovém kopu a následné teči Parys, 0:1. V následujících minutách si domácí tým posílen o hráče z A-týmu vypracoval dvě nebezpečné šance se kterými si Maťák poradil. Deset minut před koncem prvního poločasu se v šanci ocitl Herzán, ale k lepšímu zakončení mu chybělo pár centimetrů a míč končí mimo bránu domácích.

Ve druhém poločase jsme bohužel nedokázali navázat výkonem na ten první a už v 55 min. domácí vyrovnávají z přímého kopu,1:1. O deset minut později přidávají domácí druhou branku a otáčejí skóre na 2:1, situace sice zaváněla ofsajdem, nicméně po poločasové domluvě a uplakanosti domácího trenéra Smištíka s rozhodčími zůstal praporek pomezního připažen u těla. My můžeme reagovat o pár minut později po špatném vyběhnutí domácího brankáře, ale Kroupovi se nepodařilo poslat míč do opuštěné branky. Nicméně je to z naší strany fotbalová křeč a více šancí jsme si už vypracovat nedokázali. Naopak domácí využívají přesilovky po vyloučení Valoucha a v 85 min. zvyšují po závaru před naší brankou na konečných 3:1.

Závěrem lze říci, že po předvedeném výkonu ve druhém poločase jsme si bodovat snad ani nezasloužili a je zbytečné mluvit o výkonu rozhodčích. Je potřeba zamakat a v následujícím zápase zabojovat a potvrdit naše postavení v tabulce.

V příštím utkání přivítame na našem hřišti mužstvo z Lažánek, utkání se hraje v sobotu 26.5.2012 od 16:30 hod.

 

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode