22.kolo - Prohra ve Zbraslavi

26.05.2014 13:30

ZBRASLAV - STŘELICE                           2 : 0  ( 0 : 0 )

Branky:  -

Sestava:  Maťák - Kotala, Machát O., Valouch, Buček - Machát A. (80 min. Šimek), Tumanyan, Rýzner M. (46 min. Vaculík), Hanuš - Kozel, Kroupa

Do hry nezasáhli:  Rýzner Z.

Utkání nám příliš nevyšlo a zejména v prvním poločase byli domácí lepším týmem. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, ale s minimem šancí obou stranách. Domácí tým o své výhře rozhodl v 75 min. gólovou hlavičkou po standartní situaci. V následujícíh minutách mohl vyrovnat Valouch, ale dvě gólové příležitosti nevyužil, nejdříve hlavou těsně minul bránu a druhou šanci zazdil nepřesným zakončením. V samotném závěru utkání pomezní rozhodčí přehlédl ofsajdovou situaci a pro domácího útočníka už nebyl problém zakončit podél padajícího Maťáka.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode