22.kolo - Výhra v Měníně

25.05.2015 08:42

MĚNÍN - STŘELICE                          1 : 2  ( 0 : 1 )

Branky:  21 min. Kozel, 73 min. Sláma

Sestava:  Náhlík - Machát O., Herzán (76 min. Buček), Sláma, Machát A. - Vaculík T. (70 min. Zuska), Rýzner M., Machát J., Hanuš - Valouch (78 min. Kroupa), Kozel (89 min. Maťák)

Do hry nezasáhli:  -

Do Měnína jsme odjížděli s vědomím, že nás čeká v domácím prostředí velmi těžký soupeř a jen maximální výkon všech hráčů nám může přinést nějaký bodový zisk.

Od úvodních minut bylo jasné jaký obraz hry bude dívákům nabídnut. Domácí tým byl velice silný na míči a snažil se projít do našeho území především středem hřiště, kde ovšem narážel na naši dobře organizovanou obranu a k vážnějšímu ohrožení naší branky se domácí hráči nedostali. My jsme hrozili především z rychých protiútoků a už v 5 min. se v dobré střelecké pozici ocitl Kozel, ale střela mu nesedla a skončila mimo tři tyče. Ve 21 min. jsme se už dočkali, když Machát Jakub přesným pasem za obranu nalezl v dobré střelecké pozici Kozla a ten už tentokrát rozvlnil síť, 0:1. Do konce první půle se hrál především bojovný fotbal bez vážnější šance na obou dvou stranách.

Jiný obraz hry nenaskytla ani druhá půle, domácí se snažili rozbít náš obranný val, ale bez úspěchu. Až v 66 min. dostali domácí výhodu přímého kopu z hranice šestnáctky, se kterou si bravůrně poradil domácí záložník, který přesnou střelou pod břevno nedal Náhlíkovi šanci, 1:1. Obdržená branka s námi neotřásla, ale naopak jsme převzali iniciativu a podařilo se nám domácí tým přitlačit na jejich polovině hřiště. K první větší příležitosti se dostal Michal Rýzner, ale jeho průdká střela skončila za přispění lehké teče jen kousek od šibenice domácí svatyně. Z následného rohu byl blízko ke skórování Sláma, ale jeho střelu z námahou vytěsnil domácí brankář na další roh. Po jeho zahrání nedokázali domácí obránci uklidit míč do bezpečí a náhráli pouze Slámovi na velké vápno a ten přesnou střelou k tyči nedal domácímu brankáři šanci, 1:2. Domácí v závěrečné čtvrt hodince vrhli všechny síly do útoku a pro nás nastali velmi horké chvilky. V těchto těžkých minutách přišli velké chvíle Náhlíka v naší bráně, který předvedl minimálně tři neskutečné zákroky a držel naše naděje na plný bodový zisk. Vítězství jsme nakonec uhájili a z Měnína si odvezli velice důležité vítězství v boji o záchranu OP.

Sérii tří utkání na venkovních hřištích uzavřeme v neděli v Ochozi. Tohle další pro nás důležité utkání se hraje v neděli od 16:30 hod.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode