22.kolo

30.05.2013 14:33
STŘELICE - HRUŠOVANY U BRNA               5 : 0  ( 2 : 0 )

Branky: Trnka 2x, Chmelík 2x, Buček

Sestava: Kalvoda - Hemala, Šimek, Trnka, Vrbka - Kotala, Buček, Parys (70 min. Fukan), Máchat A. (60 min. Drahonský) - Feist (65 min. Sádecký), Chmelík

Od začátku utkání bylo jasné, kdo je pánem na hřišti. Akorát se nám nedřilo prosadit se v koncovce, až Kotala prošel přes tři protihráče, hostům nezbývalo než ho nemilosrdně faulovat v šestnáctce a nařízenou penaltu proměnil Trnka. Za deset minut po první brance se po signálu z rohu opět nekompromisně prosadil Trnka a dal svou druhou branku v zápase.
Ve druhém poločase se z trestního kopu prosadil Patrik Buček a když si ještě dvakrát udělal Chmelík ze soupeřů kuželky, nebylo o našem vítězství pochyb. Soupeř se zmohl akorát na nakopávané míče a náhodné akce se kterými si naše obrana a spolehlivě chytající Kalvoda bez problémů poradila.
M.U.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode