23.kolo - Domácí výhra nad Oslavany

26.05.2014 13:32

STŘELICE - OSLAVANY                      2 : 0  ( 1 : 0 )

Branky:  35 min. Kozel, 50 min. Hanuš

Sestava:  Maťák - Machát A., Machát O., Rýzner M. (55 min. Valouch), Buček - Hanuš, Tumanyan, Zuska, Vaculík - Kozel (80 min. Parys), Kroupa (90 min. Šimek)

Do hry nezasáhli:  Rýzner Z.

Do utkání vstoupili lépe hosté z Oslavan a na úvodních deset minut nás nepustili k míči. Z jejich tlaku vyplynula pouze jedna větší příležitost, se kterou si Maťák dokázal skvěle poradit. Po té se probralo i naše mužstvo a začlo si vytvářet i střelecké příležitosti. Nejprve protáhnul hostujícího brankáře Tumanyan střelou z dálky a o pár minut později se v dobré střelecké pozici ocitl Hanuš, bohužel jeho střela skončila mimo branku. Ve 35 min. přišla první branka utkání, kdy si na Kroupovu nabídku za obranu naběhl Zuska, kterého ve vápně fauloval vracející se obránce a byla s toho penalta. K míči se postavil Kozel a střelou k tyči otevřel skóre, 1:0. Do konce poločasu se hrál pohledný fotbal na obě strany, ale skóre se již neměnilo.

Do druhého poločasu pro změnu vstoupilo lépe naše mužstvo a odměnou nám bylo v 50 min. navýšení skóre, kdy se inviduálně dokázal prosadit Hanuš a střelou o tyč nedal hostujícímu brankáři šanci, 2:0. Hosté přesto nezabalili svoje šance na lepší výsledek a neustále se snažili tlačit míč do naší šestnácky, ale do větší šance se již nedostali. Otevřená obrana hostů nám přinesla několik šancí na protiútoky a možnosti na navýšení výsledku, ale bohužel buď to zasáhl brankář hostů nebo míč skončil mimo tři tyče.

Příští utkání hrajeme dohrávku ve čtvrtek od 17:30 h. ve Zbraslavi. V neděli zajíždíme do Vev. Bítýšky, utkání se hraje v 16:30 h.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode