23.kolo - Remíza s Lažánkami

27.05.2012 19:57

STŘELICE - LAŽÁNKY                  1 : 1  ( 0 : 1 )

Branky:  75 min. Vaculík R.

Sestava:  Maťák - Kotala, Herzán, Machát O., Weinstein - Vaculík T., Vaculík R. (85 min. Šimek), Kroupa, Machát A. - Parys (45 min. Kozel), Machálek (80 min. Chmelík)

Do hry nezasáhli:  Trnka

V předposledním domácím utkání letošní sezóny jsme přivítali mužstvo z Lažánek, kterým před utkáním patřila druhá příčka v tabulce.

Do utkání jsme vstupovali s vědomím, že nám k definitivnímu postupu do OP stačí i remíza. Přesto jsme od prvních minut určovaly tempo hry a rychlou kombinační hrou ve středu hřiště Lažánky přehrávali. V první desetiminutovce se do dobrých střeleckých zakončení dostal Kroupa s Vaculíkem R., ale v obou případech míč skončil nad brankou brankáře Lažánek. V 15 min. se okolo hostujícího obránce šikovně obtočil dorostenec Machálek, ale i jeho střela na vzdálenější tyč brankou neskončila. V 25 min. se osmělují také hosté a hned s toho byla úvodní branka utkání, kdy po zahraném rohu se míč dostal k volnému hráči na velkém vápně, jeho střelu Maťák ještě stihl vyrazit, ale na následnou dorážku už reagovat nemohl, 0:1. Vedoucí branka hosty nabudila k vyšší aktivitě, přesto se již do další vážnější šance do konce poločasu dostat nedokázali a my také ne.

Druhý poločas začal naším drtivým tlakem, lažánky se zatáhly před vlastní velké vápno a bylo jen na nás jak si dokážeme poradit s jejich obranným valem. Do druhého poločasu navíc naskočil už i uzdravený Kozel a hned ho bylo plné hřiště. Vytoužené vyrovnávací branky jsme se dočkali v 75 min., kdy Kroupa zahrál přímý volný kop na Vaculíka R. a po jeho přesné hlavičce skončil míč v síti, 1:1. Závěrečný tlak Lažánek se nekonal a po závěrečném písknutí hlavního rozhodčího mohla naše radost z postupu do OP naplno vypuknout!!!!

Poděkování patří všem co se na postupu podíleli, ať už přímo na hřišti nebo okolo něj!!!!

Příští utkání hrajeme na hřišti Troubska v sobotu 2.6.2012 od 16:30 hod.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode