23 kolo: Střelice-Modřice

09.06.2017 09:47

STŘELICE - MODŘICE                           1 : 2  ( 0 : 0 )

Branky: 81 min. Hanuš

Sestava: Maťák - Lajcman, Hanuš, Houšť, Machálek - Herzán, Klusák (60 min. Milošic), Rýzner M.(46 min. Fukan), Machát A.(46 min. Boldi) - Vaculík T., Herinek (46 min. Peška)

Do hry nezasáhli: -

Do utkání s Modřicema jsme šli s vědomím jisté záchrany a tak se sestava losovala s klobouku. I přes netradiční rozestavení jsme v prvním poločase byli lepším týmem a vypracovali jsme si několik šancí ke skórování, bohužel žádná ke vstřelení branky nevedla. Hosté hrozlili občasnými brejky, ale nově poskládaná obrana bez větších problémů odolávala. 

Do druhého poločasu jsme udělali několik změn a tím dali větší prostor mladým hráčům, kteří jsou určitým příslibem do budoucna. Bohužel než jsme se rozkoukali bylo to 0:2, po dvou slepených brankách hostí. I přes závěrečný až drtívý tlak se nám vyrovnat nepodařilo, jen v 81 min. po pěkné přihrávce Lajcmana snížil na konečných 1:2 Hanuš.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode