23.kolo - Výhra v Ochozi

31.05.2015 20:46

OCHOZ -STŘELICE               1 : 2  ( 1 : 0 )

Branky:  57 min. Valouch, 81 min. Machát J.

Sestava:  Náhlík - Machát O., Herzán, Sláma, Buček - Vaculík T., Rýzner M., Machát J. (88 min. Maťák), Hanuš (90 min. Zuska), Valouch (72 min. Machát A.), Kroupa (86 min. Parys)

Do hry nezasáhli:   -

K dalšímu pro nás klíčovému utkání v boji o záchranu okresního přeboru jsme zajížděli do stejně sestupem ohrožené Ochozi.

Do utkání jsme vstoupili mnohem lépe než domácí tým a v úvodní dvacetiminutovce jsme si dokázali vytvořit několik nebezbečných situacích. V první případě se v dobré střelecké pozici ocitl Vaculík, ale jeho střela skončila pouze na břevně a v následné dorážce mířil mimo Kroupa. Do další dobré příležitosti se dostal na malém vápně Herzán, kdy k němu proletěl centr ze strany, ale jeho hlavička mířila nad. Po našem dobrém začátku se osměnili k šanci i domácí a hned s toho byl samostatný únik na Náhlíka, ten si ovšem s touhle příležitostí poradil výborně a domácího útočníka vychytal. Když už to vypadalo že první poločas skončí bezbrankovou remízou, posoudil hlavní rozhodčí souboj Herzána s domácím záložníkem ve vápně jako faul a přišla pro nás hodně přísná penalta, tu domácí proměnili a šli do poločasového vedení, 1:0.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním poprat se o lepší výsledek a hned od začátku jsme to dávali najevo. Nastěhovali jsme se před vápno domácího týmu a vyústěním toho byla písknuta penalta pro náš tým v 55 min., nutno dodat, že se taktéž jednalo o hodně přísnou penaltu. K té se postavil Valouch a podtrhnul tak naši bídnou statistiku těchto kopů, kdy jsme v letošní sezóně ze 6 pokusů 5 nedali. Naštěstí se pro nás vše v dobré otočilo, kdy si v 57 min. vybral slabší chvilku domácí brankář, který špatně rozehrál míč a pro Valoucha už nebyl problém poslat ho do opuštěné branky, 1:1. V následujících minutách jsme opět domácí přitlačili na jejich polovině a vytvořili si několik nadějných střeleckých pokusů, ale žádná z nich se brankově neujala. A tak přišla 81 min., kdy Michal Rýzner krásným míčem za obranu vyzval k úniku Jakuba Macháta, ten si ještě zasekávačkou poradil s dotírajícím obráncem a plackou k tyčce strhnul vedení na naší stranu, 1:2. V zavěru utkání vrhli domácí všechni síly do útoku, ale mimo jednoho vážnější závaru si šanci nevypracovali.

Tímto utkáním jsme dovršili sérií tří utkání na hřištích soupeřů ve kterých jsme si připsali skvělých 7 bodů, nyní musíme tyhle výsledky potvrdit v domácím utkání proti Ořechovu. Utkání se hraje v neděli 7.6. od 14:15 hod.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode