24.kolo - Prohra v Ořechově

03.06.2013 13:54

OŘECHOV - STŘELICE                       3 : 1  ( 0 : 0 )

Branky:  85 min. Kozel

Sestava:  Rýzner Z. - Machát O., Herzán, Rýzner M., Herinek - Vaculík T., Sláma, Kroupa, Machát J. - Kozel, Valouch (70 min. Maťák)

Do hry nezasáhli:  -

Do utkání jsme vstoupili mnohem lépe než domácí a vytvořili si minimálně pět gólových příležitostí, ktreré k naší smůle skončili buď na tyčce nebo na pozorném brankáři domácích. Domácí celek si v prvním poločase vytvořil pouze jednu vážnější příležitost, se kterou si dokázal Rýzner skvěle poradit.

Vstup do druhé půle nám příliš nevyšel a domácí toho dokázali využít v plné síle, kdy se nejprve hlavou prosadili po standartní situaci a o pár minut později se záda našich obránců prokličkoval domácí záložník a nedal rýznerovi šanci zakročit. V následujícíh minutách hry se hrála vyrovnaná partie jen s tím rozdílem, že naše šance končili opět pouze na brankové konstrukci a šance hostů gólem, kdy se po závaru před naší brankou měnilo skóre potřetí. V závěru utkání se nám přece jenom podařilo vstřelit branku, kdy se krásnou střelou blýsknul Kozel.

V příštím utkání přivítáme na svém hřišti Babice n/Sv., utkání se hraje v neděli od 14:00 hod.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode