24.kolo - Prohra ve Veverské Bítýšce

02.06.2014 08:04

VEV. BÍTÝŠKA - STŘELICE                            4 : 3  ( 2 : 1 )

Branky:  44 min. a 84 min. Kozel, 83 min. Hanuš

Sestava:  Maťák - Šimek, Machát O., Valouch, Buček - Hanuš, Tumanyan (70 min. Trnka), Kroupa, Machát A. (55 min. Zuska) - Kozel, Driml

Do hry nezasáhli:  -

Díky velké marodce a jiným okolnostem nám museli v utkání s Veverskou Bítýškou vypomoci hráči B-týmu, jinak by jsme utkání nemohli odehrát ani v 11- lidech. Kluci díky.

V samotném utkání nám nezbývalo než vyčkat s čím na nás domácí vlétnou a případně se pokusit o nějaké rychlé brejky. Domácí v prvním poločase byli pohyblivější a naše plány narušili už v 15 min. kdy se hlavou prosadil domácí útočník, 1:0. Ve 30 min. jsme inkasovali po rohovém kopu a opět to bylo po přesné hlavičce, 2:0. Ve 45 min. se nám podařilo po Kozlově zahraném přímém kopu z těžkého úhlu a chybě domácího brankáře, 2:1. Nutno dodat, že mimo nebezpečné střely Bučka to byla naše teprve druhá přímá střela na branku domácích.

Hned v úvodu druhého poločasu se domácím naskytlla možnost navýšení skóre v podobě pokutého kopu po faulu Ondry Macháta na domácího útočník. Domácí hráč nezaváhal a skóre bylo opět o dvě branky, 3:1. Od této chvíle domácí trochu polevili ve své aktivitě a hra se začala vyrovnávat. Drama jsme si schovali až na samotný závěr, nejdříve se nám podařilo v 83 min. snížit po akci Valoucha, který poslal míč mezi obránci Hanušovi a ten sám před brankářem nezaváhal, 3:2. Domácí znejistili a ihned po rozehrávce vyrobili velkou hrubku v obraně, kterou potrestal Kozel po centru Hanuše, 3:3. Od této chvíle se hrálo nahoru a dolů a obě mužstva chtěli strhnout vítězství na svoji stranu. V 89 min. to vypadalo, že se štěstí nakonec přikloní na naší stranu, kdy Kozel utekl po straně domácímu obránci a ten ho ve vápně naposlední chvílu zastavil skluzem pod nohy, rozhodčí nejprve písknul do píšťalky a ukázal na pokutový kop, po chvíli si ovšem vše rozmyslel a ukázal na odkop od branky domácích i přesto, že pokud se tedy rozhodl neodpískat penaltu měl následovat rohový kop. To se nestalo a s následného odkopu se domácí dostali do rychlého brejku, který zakončili brankou na 4:3. Buhužel i takové situace k fotbalu patří. V závěrečných vteřinách utkání jsme se pokusili ještě ohrozit branku domácích, ale již bez gólového efektu. 

Příští utkání hrajeme na domácím hřišti s mužstvem z Ořechova, utkání se hraje v neděli od 14:15 hod.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode