24.kolo - Remíza v Troubsku

03.06.2012 20:34

TROUBSKO - STŘELICE                  2 : 2  ( 1 : 1 )

Branky:  3 min. Kroupa, 70 min. Herzán z pen.

Sestava:  Maťák - Kotala, Herzán, Trnka, Weinstein - Vaculík T., Machát O., Kroupa, Machát A. (60 min. Šimek, 80 min. Herinek) - Parys, Chmelík (73 min. Kozel)

Do hry nezasáhli:  -

Z malého a hrbolatého hřiště jsme si odvezli alespoň bod.

Už v první minutě hry se domácí snadno dostali do našeho velkého vápna a zcela volný hráč střelou k tyčce otevřel skóre utkání, 1:0. Na úvodní branku domácích jsme dokázali zareagovat o dvě minuty později, kdy se z přímého kopu trefil Kroupa, 1:1. V průběhu prvního poločasu jsme drželi většinou míč na svých kopačkách, ale k výraznější šanci nám chyběla finální přihrávka. Domácí tým se spoléhal spíše na brejky a v rozmezí 20. až 35 min. si dokázal vytvořit tři brankové příležitosti, se kterými si Maťák skvěle poradil.

Druhý poločas nabídnul podobný průběh jak ten první. V 60 min. se domácí ujali vedení z pokutového kopu po faulu Trnky, 2:1. O deset minut později jsme dostali stejnou příležitost i my, kdy byl ve vápně faulován Parys a Herzán s přehledem srovnal na 2:2. V 85 min. jsme nakonec mohli strhnout vítězství na svoji stranu, kdy po zahrání rukou domácího stopera ve vápně jsme dostali další příležitost k zahrávání pokutového kopu. Šanci dostal navrátilec do sestavy Herinek, bohužel jeho střela se nevešla mezi tři tyče a utkání nakonec skončilo zaslouženou remízou.

V posledním domácím utkání této sezóny přivítáme na našem hřišti mužstvo z Drásova. Utkání se hraje v sobotu 9.6. od 16:30 hod.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode