24. kolo - Výhra nad Ořechovem

08.06.2015 08:18

STŘELICE - OŘECHOV                   6 : 0  ( 3 : 0 )

Branky:  2 min., 8 min., 15 min. Sláma, 57. Kroupa z pen., 75 min. Hanuš, 85 min. Vaculík T.

Sestava:  Náhlík - Machát O., Herzán (75 min. Kotala), Sláma, Buček - Vaculík T., Rýzner M. (70 min. Machát A.), Machát J., Hanuš - Valouch (80 min. Chmelík), Kroupa (65 min. Machálek)

Do hry nezasáhli:  Parys, Rýzner Z.

V utkání s Ořechovem jsme dokázali navázat na předešlé výborné výkony a zaslouženě si připsali další tři body.

Hosté z Ořechova se v jarní části soutěže nenacházi příliš v herní pohodě a to potvrdili i na našem hřišti, kdy si za celé utkání nevypracovali žádnou vážnější šanci a Náhlika v brance podstatě neohrozili. Našemu týmu vyšel vstup do utkání a už ve druhé minutě se z přímého kopu trefil pod břevno Sláma, 1:0. Při této brance se Ořechovu zranil brankář a muselo dojít ke střídání. Nadále jsem pokračovali v aktivní hře a v 8 min. se měnilo skore podruhé, kdy si na zadní tyč po rohovém kopu naběhl opět Sláma a hlavou zvýšil na 2:0. A čistého hattricku dovršil v 15 min. kdy se prosadil opět z přímého kopu, 3:0. O utkání bylo prakticky rozhodnuto a do konce poločasu se hrálo převážně uprostřed hřiště.

Druhá půle pokračovala tak jak první skončila. V 57 min. se do samostatného úniku dostal Vaculík, který byl ve vápně sražen a kopal se pokutový kop. Toho se ujal Kroupa a přesně po roce rozvnil síť v soutěžným zápase (stejnému soupeři) a zároveň trochu vylepšil naši bilanci těchto kopů, 4:0. V 75 min. navýšil ještě skóre Hanuš, který se taktéž prosadil z přímého kopu, 5:0 a v 85 min. uzavřel skóre utkání Vaculík přesnou střelou k tyčce, 6:0.

Utkání rozhodla úvodní čtvrthodinka, kdy Sláma dokázal z pozice stopera vstřelit jeden z nejrychleších hattricků v novodobé historie našeho klubu.

Přeposlední utkání sezóny sehrajeme na hřišti v Modřicích, utkání se hraje v neděli od 14:00 hod.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode