24. kolo - Vysoká domácí prohra se Zbraslaví

22.06.2016 10:09

STŘELICE - ZBRASLAV                    2 : 12  ( 0 : 5 )

Branky:  53 min. Herinek, 62 min. Valouch

Sestava:  Rýzner Z. - Maděránek, Herzán, Vaculík R., Machát A. - Hanuš, Kroupa, Zuska (65 min. Milošic), Herinek (75 min. Vaculík T.) - Driml, Valouch

Do hry nezasáhli:  -

Poslední utkání sezóny nám hrubě nevyšlo a od silného týmu Zbraslavi jsme dostali výprask. Přesto, že skóre utkání skončilo takovým debaklem, dokázali jsme hrát se soupeřem vyrovnanou partii, kdy mi jsme bohužel svoje brankové příležitosti proměnit nedokázali a hosté využili každé naši chyby v obraně ke skórování.

I přesto, že nám poslední utkání sezóny nevyšlo podle našich představ, nezbývá než být s našim celkovým vystoupení v okresním přeboru spokojeni a konečné 8. místo přes značné oslabení týmu před sezónou považovat za uspokojivé. Zároveň se jednalo i o poslední zápas našeho trenéra Pavla Hanuše, kterému touhle cestou děkujeme za tří a půl letou misi v našem týmu a přejeme mu mnoho úspěchu v dalších trenérských štacích i v osobním životě.

Také děkujeme všem co nás pravidelně navštěvovali na domácích utkáních i přesto, že výsledky a předvedená hra nebyla vždy to, co by si každej fotbalovej fanoušek Střelic přál.


© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode