25.kolo - Domácí remíza s Babicemi

10.06.2013 23:25

STŘELICE - BABICE N/SV.                 2 : 2  ( 1 : 0 )

Branky:  30 min. Vaculík T., 90 min. Sláma z pen.

Sestava: Rýzner Z. - Machát O. (80 min. Machát A.), Herzán, Rýzner Z., Herinek (60 min. Kazda) - Vaculík T., Sláma, Kroupa, Machát J. - Valouch, Kozel (75 min. Weinstein)

Do hry nezasáhli:  Maťák

Utkání druhého se třetím týmem tabulky bylo od prvních minut vyrovnané a šance se střídali na obou stranách. Do vedení jsme se dostali ve 30 min. po brance Vaculíka, který dokázal svůj samostatný únik zakončit lobem přes brankáře hostů, 1:0.

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a v 60 min. vyrovnali po akci ze strany a důrazném zakončení,1:1. Další minuty nabídli vyrovnonou partii s minimem šancí. Hosté se přece jenom dostali do vedení v 88 min. kdy ze stejné akce jako u prvního gólu projevil hostující útočník razanci v zakončení a Babice vedli 2:1. V 90 min. se nám nakonec podařilo vyrovnat z pokutového kopu, kterému předcházel ukázkovej šlapák ve vápně. K míči se postavil Sláma a střelou k tyčce stanovil konečné skóre utkání na 2:2.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode