25.kolo - Domácí remíza s Ořechovem

09.06.2014 18:31

STŘELICE - OŘECHOV                            2 : 2  ( 2 : 0 )

Branky:  20 min. Kroupa, 35 min. Vaculík T.

Sestava:  Maťák - Machát O., Herzán, Valouch, Buček (80 min. Kotala) - Vaculík T., Tumanyan, Zuska, Machát A. (65 min. Parys) - Hanuš, Kroupa

Do hry nezasáhli:  Rýzner Z.

V posledním domácím utkání letošní sezóny jsme na svém hřišti přivítali v malém derby mužstvo z Ořechova.

Do utkání lépe vstoupili hosté, častěji drželi míč na svých kopačkách a dokázali si i vytvářet menší brankové příležitosti, ovšem bez gólového efektu. Po té se hra vyrovnala a i my se začali dostávat do koncovky. Ve 20 min. nás poslal do vedení Kroupa střelou z dálky na kterou brankář hostí nedosáhl, 1:0. V následujících minutách se hosté nadále tlačili před naší branku, ale mimo jedné střely která skončila na břevně více vytěžit nedokázalii. A tak jsme trestali my, v 35 min. si naběhl za obranu hostů Vaculík a po přesné přihrávce Herzána dokázal přehodit vyběhnutého brankáře hostů, 2:0. V závěru prvního pločasu ještě zahrozili hosté, ale povedený protiútok nedokázal lépe využít útočník Ořechova a nastřelil pouze boční síť.

Do druhého poločasu hosté hru otevřeli a začali hrát na tři útočníky. Toho jsme začali využívat k rychlým brejkům se s 100% brankovýma příležitostma. Nejdříve sám před brankářem přestřelil Tumanyan a o pár minut později hlavičkující Hanuš mířil mimo. A tak na druhé straně udeřili hosté, v 60 min. se k odraženému míči dostal hráč Ořechova o propálil všechno co mu stálo v cestě, 2:1. Ořechovu narostla křídla a na několik minut nás přitlačil na naší polovině. V 70 min. nám mohl vrátit dvougólové vedení střídající Parys, ale v dobré pozici hlavou netrefil ideálně míč a ten skončil mimo branku. Hosté vše vsadili na jednu kartu a v 82 min. se dočkali vyrovnání, kdy se po závaru před brankou dostal míč na malé vápno a hostující záložník ho opět propálil až do sítě, 2:2. V závěru oběma týmům docházeli síly a do žádné větší šance se už ani jedno mužstvo nedostalo.

Letošní sezónu ukončíme posledním utkáním na hřišti v Modřicích, utkání se hraje v sobotu 14.6. od 14:00 h.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode